Paaukok

Veganizmas internete

Labas!

Aptarėme beveik viską, ko reikia pradedančiam veganui, išskyrus vieną svarbų dalyką: kur internete rasti bendraminčių, su kuriais būtų galima dalintis idėjomis, receptais, mažomis pergalėmis, mielomis gyvūnų nuotraukomis ir visais kitais veganiškais reikalais.

Facebook grupės

VEGANAI 2.0

Uždara grupė, į kurią kruopščiai atrenkami visi nauji nariai, todėl adminų atranką praeiti nėra labai lengva. Grupė orientuota į kokybę, o ne kiekybę. Tad nenuostabu, jog joje diskusijos vyksta laikantis pagarbos principų, o dalyviai moka ne tik rėžti savo nuomonę, bet ir išgirsti, ką sako kitas. Čia galite užduoti sau rūpimus klausimus ir, dažnu atveju, sulaukti atsakymų į juos.

Augalinė mityba

Grupė skirta visiems, kurie nori sveikai maitintis (bet idėjų ras ir ieškantys desertų), diskutuoti apie sveiką mitybą, ieškoti būdų, kuo pakeisti gyvūninius produktus, išbandyti naujus receptus bei pasidalinti savo išbandytais.

Tušti narvai

Tai mes! :) „Tušti narvai“ – aktyviausia šiuo metu veikianti gyvūnų teisių organizacija Lietuvoje, ne ką mažiau veikli ir internete, visas naujienas galite rasti Facebook paskyroje, Instagram arba Twitter, daugiau apie mus rasite adresu https://www.tustinarvai.lt/apie-mus o taip pat kviečiame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį!

auGalybė

Apie auGalybę jau kalbėjome viename iš mūsų laiškų. Tai – „Tuščių narvų“ vykdoma kampanija, skirta praplėsti restoranų meniu auGalingais patiekalais. Sekite Facebook ir Instagram, o patogų restoranų žemėlapį rasite http://www.augalybe.lt/

auGalingas pirmadienis

Tai dar viena „Tuščių narvų“ kampanija, kurios tikslas – padėti žmonėms vartoti daugiau augalinio maisto. Ne tik daugiau ir auGalingiau, bet ir skaniau, sveikiau, paprasčiau bei pigiau. Verta pasekti šio projekto Facebook ir Instagram paskyras, jei norite kasdienės mitybos patarimų, nesudėtingų receptų ir motyvacijos dozės.

Trys paršeliai

„Trys paršeliai“ – geriausi Tuščių narvų draugai. Tai pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje saugūs namai fermos gyvūnams, kuriuose jie globojami ir mylimi, gyvena visavertį ir džiaugsmingą gyvenimą. Įdomias ir nuotaikingas šių gyvūnų istorijas sekite Facebook arba apsilankę puslapyje http://trysparseliai.com/lt/

Įdomybės

Iš tiesų veganizmas Lietuvoje nebėra egzotika. Tad nenuostabu, kad įdomių ir išradingų, tačiau kartu ir labai lengvai paruošiamų receptų rasite net tokiuose puslapiuose kaip Bonduelle! Taip pat siūlome sekti VeggoShop, Pupuliai, Sojalita, Sviestas sviestuotas, Rupūs miltai, AMAM s n a c k, The Goodvibes Kitchen – tai lietuviški verslai, neabejingi veganizmo idėjai!

Iki susitikimo interneto diskusijose!

Traškūs blyneliai pagal „Vegan pipirą“ sotiems pusryčiams
O mėgstantiems lengvesnius pusryčius, „Vegan pipiras“ rekomenduoja šį vaisių kokteilį
Falafeliai – tikra klasika. Paragauti turėtų visi, o kaip skaniai paruošti, pataria „Veganulis“
„Veganulis“ siūlo šiuos vegan burgerius, ypač sotiems pietums
„Joys of Amber“ pica su brokoliais
„Joys of Amber“ sočių vakarienių gerbėjų dėmesiui siūlo pyragaičius su grybais
Vargu ar galėsit atsispirti šiam „Joys of Amber“ obuolių pyragui

 

Padėk mums padėti gyvūnams

15 € 40 € 5 € kita suma

Gauk naujienas į pašto dėžutę!

Prisijunk prie tūkstančių žmonių, kurie domisi gyvūnų apsaugos situacija Lietuvoje ir prenumeruok mūsų naujienlaiškį.

×

Patinka tai, ką skaitai?
Užsiprenumeruok naujienlaiškį.