Tapk „Tuščių narvų“ dalimi!

Dirbkime dėl gyvūnų kartu.
Savanoriauk „Tuščiuose narvuose“!

Degi noru pakeisti kenčiančių gyvūnų likimus?
Prisijunk prie „Tuščių narvų“ komandos, padarykime tai kartu!

Visi žmonės gali padėti gyvūnams. Nesvarbu jų amžius, padėtis ar šiuo metu turimi gebėjimai. Tačiau ne visi gali tai daryti „Tuščiuose narvuose“.

Ieškome žmonių, turinčių tinkamą požiūrį, gebančių nuolat mokytis bei norinčių būti geriausiais tame, ką daro. Dėl šios priežasties vykdome savanorių atranką.

Daugiau informacijos apie pareigas, kurioms šiuo metu ieškome žmonių, bei anketą kandidatams rasi čia:

SAVANORYSTĖ „TUŠČIUOSE NARVUOSE“

„Tuščių narvų“ savanoriai

Aistė

Aistė: Savanoriaudama „Tuščiuose narvuose“ prisidedu prie progreso gyvūnų apsaugos srityje. Taip pat anksčiausiai sužinau apie kovos už gyvūnus užkulisius. Esame nedidelė šalis su vis dar didelėmis gyvūnų apsaugos problemomis. Noriu būti dalimi sprendimo ir manau, kad čia geriausia vieta pasiekti pokyčių.

Marius: Savanorystę pasirinkau, nes nebeužteko individualių veiksmų mažinant gyvūnų kančią. Norėjosi labiau prisidėti prie esamos situacijos keitimo. O esama situacija mane liūdina. Atrodo, kad gyvūnų išnaudojimas yra didelė problema, kompleksinė, turi daug įvairių pasekmių, bet vis dar yra ignoruojama. Dėl to norėjosi prisijungti prie žmonių, kurie jau kovoja už gyvūnų teises. Man savanoriavimas atrodo puiki proga išmokti būti drąsesniam ir imtis veiksmų, o ne tik kalbų ir apmąstymų.

Aistė

Ateis laikas, kai turėsi prisiimti poziciją, kuri nėra nei saugi, nei patogi, nei populiari, bet neturėsi kito pasirinkimo, nes sąžinė sakys, kad tai yra teisinga. — Martin Luther King

O ką padarysi dabar?

Tu gali jiems padėti

Ar šie gyvūnai gali Tavimi kliautis? Pasirašyk pasižadėjimą imtis realių veiksmų, kuriais padėtum gyvūnams.

Užtruksi vos minutę ir tapsi milijonų gyvūnų balsu

Paremk kovą už gyvūnus

Tavo parama – labai svarbi. Ji padės užtikrinti, kad kova už gyvūnus nesustos tol, kol gyvūnai kentės Lietuvos pramoninėse fermose.