Tu gali keisti
Lietuvoje kenčiančių gyvūnų likimus

Kas mes?

VšĮ „Tušti narvai“ yra ne pelno siekianti gyvūnų apsaugos organizacija, įkurta Vilniuje 2014 metais. Priklausome tarptautinei organizacijai Anima International, kuri veikia dar 8-iose šalyse. Taip pat esame Fur Free Alliance ir Open Wing Alliance nariai.

Mūsų misija

Siekiame užkirsti kelią gyvūnų kančiai Lietuvoje. Tai darome orientuodamiesi į įstatyminius ir institucinius pokyčius, bendradarbiaudami su verslais bei informuodami visuomenę.

Kaip mes dirbame?

Mūsų veiksmai yra įgyvendinami siekiant efektyvumo. Neužtenka turėti geras idėjas ir stengtis. Veikla turi atnešti realius rezultatus.

Viešiname vaizdinę medžiagą iš fermų

Dažniausiai pramoninės fermos nėra atviros lankytojams. Visuomenė turi teisę žinoti, kokiomis sąlygomis Lietuvoje laikomi milijonai gyvūnų, bei nuspręsti ar tam pritaria. Todėl viešiname vaizdo įrašus, filmuotus Lietuvos fermose.

Taip pat, stengdamiesi atkreipti visuomenės, verslininkų bei politikų dėmesį, viešiname vaizdus, kuriuose užfiksuoti pažeidimai gyvūnus parduodant ar transportuojant.

Siekiame pokyčių įstatyminiu ir instituciniu lygmeniu

Gyvūnai turi būti ginami įstatymais. Todėl bendraujame su politikais bei atsakingomis institucijomis, siekdami pokyčių teisės aktuose bei įstatymuose.

Bendradarbiaujame su verslais

Padedame verslams priimti draugiškus gyvūnams sprendimus.

Gauk naujienas į pašto dėžutę!

Prisijunk prie tūkstančių žmonių, kurie domisi gyvūnų apsaugos situacija Lietuvoje ir prenumeruok mūsų naujienlaiškį.