Tu gali keisti
Lietuvoje kenčiančių gyvūnų likimus

Kas mes?

VšĮ „Tušti narvai“ yra nevyriausybinė gyvūnų apsaugos organizacija, įkurta Vilniuje 2014 metais. Priklausome tarptautinėms koalicijoms Fur Free Alliance ir Open Wing Alliance.

Mūsų misija

Siekiame užkirsti kelią gyvūnų kančiai Lietuvoje. Tai darome orientuodamiesi į įstatyminius ir institucinius pokyčius, bendradarbiaudami su verslais bei informuodami visuomenę.

Kaip mes dirbame?

Mūsų veiksmai yra įgyvendinami siekiant efektyvumo. Manome, jog turėti geras idėjas neužtenka. Veikla turi atnešti realius rezultatus.

Viešiname vaizdinę medžiagą iš fermų

Dažniausiai pramoninės fermos nėra atviros lankytojams. Visuomenė turi teisę žinoti, kokiomis sąlygomis Lietuvoje laikomi milijonai gyvūnų, bei nuspręsti, ar tam pritaria. Todėl viešiname vaizdo įrašus, filmuotus Lietuvos fermose.

Taip pat siekiant atkreipti visuomenės, verslininkų bei politikų dėmesį, viešiname vaizdus, kuriuose užfiksuoti pažeidimai gyvūnus parduodant ar transportuojant.

Siekiame pokyčių įstatyminiu ir instituciniu lygmeniu

Gyvūnai turi būti ginami įstatymais. Todėl bendraujame su politikais bei atsakingomis institucijomis, siekdami pokyčių teisės aktuose bei įstatymuose.

Organizuojame renginius

Norime, kad apie gyvūnų apsaugą kalbėtų žiniasklaida, sprendimų priėmėjai ir plačioji visuomenė. Todėl darome protestus, eitynes, demostracijas ir kitokius renginius.

Skatiname įmones kelti gyvūnų gerovę

Verslai atsakingi už produkciją, kurią parduoda. Kai įmonės atsisako kelti gyvūnų apsaugos standartus, informuojame jų klientus apie tai.

Spaudžiame institucijas

Kai gyvūnų gerovę turinčios užtikrinti institucijos nedirba tinkamai, kenčia gyvūnai. Todėl pranešame apie pažeidimus, teikiame pasiūlymus bei atkreipiame dėmesį į institucijų neveiksnumą.

O ką padarysi dabar?

Tu gali jiems padėti

Ar šie gyvūnai gali Tavimi kliautis? Pasirašyk pasižadėjimą imtis realių veiksmų, kuriais padėtum gyvūnams.

Užtruksi vos minutę ir tapsi milijonų gyvūnų balsu

Paremk kovą už gyvūnus

Tavo parama – labai svarbi. Ji padės užtikrinti, kad kova už gyvūnus nesustos tol, kol gyvūnai kentės Lietuvos pramoninėse fermose.