Padėk mums dirbti

Su Tavo parama mes galime padaryti
daugiau dėl gyvūnų.

5 €
150 €

Noriu paaukoti daugiau

Tiesioginis pavedimas per banką

Kaip mes dirbame?

Pavedimas per banką:

Banko informacija:

Gavėjo pavadinimas: VšĮ „Tušti narvai“
A/s: LT547300010138957307
Bankas: Swedbank (SWIFT: HABALT22)
Įmonės kodas: 303294492
Mokėjimo paskirtis: Parama


Periodinė parama

Visa mūsų veikla įmanoma tik dėl Jūsų paramos! Geriausias būdas mums padėti – daryti mažus periodinius pervedimus.

Stabili nuolatinė parama užtikrina, kad galėsime tęsti savo veiklą ir tiksliau planuoti resursų panaudojimą. Prašome Jūsų nedidelės sumos, kuri kiekvieną mėnesį būtų nepajaučiama, tačiau per metus sudarytų svarbią organizacijos gaunamos paramos dalį.

5 € lygu dviems kavos puodeliams mieste arba vienam patiekalui kavinėje, tačiau mums labai padėtų dirbant dėl gyvūnų. Kad ir kaip bebūtų, viskam reikia pinigų ir vienintelė kliūtis idėjoms įgyvendinti dažniausiai būna jų trūkumas. Jūsų pinigai bus panaudoti efektyviai, nes mums rūpi padėti kuo didesniam skaičiui gyvūnų. 2017 metais buvome įvertinti kaip viena efektyviausių gyvūnų apsaugos organizacijų visame pasaulyje.

Palaikau „Tuščių narvų“ iniciatyvas ir kampanijas, nes pati pagal galimybes dalyvaudama jų veikloje matau, kad šios organizacijos nariai nuolat tobulinasi ir stengiasi, kad jų pastangos ir veikla populiarinant gyvūnams, aplinkai ir žmonių sveikatai draugišką gyvenseną būtų kuo efektyvesnė ir kad kiekvienas jiems skirtas euras padėtų kuo didesniam skaičiui gyvūnų. Todėl net jei asmeniškai ne visad sugebu prisidėti prie to savo laiku, sugebėjimais ar jėgomis, man malonu žinoti, kad kas mėnesį keletas mūsų šeimos skiriamų eurų padeda Tuštiems narvams šiek tiek labiau priartėti prie jų pavadinime įrašyto tikslo.— Kotryna


Gauk naujienas į pašto dėžutę!

Prisijunk prie tūkstančių žmonių, kurie domisi gyvūnų apsaugos situacija Lietuvoje ir prenumeruok mūsų naujienlaiškį.