Paremk

Telefoninio lėšų pritraukimo specialistė (-as) (patirtis nereikalinga)

Pagrindinis tavo darbas bus telefonu bendrauti su esamais Tuščių narvų rėmėjais bei ieškoti naujų žmonių, kurie nori palaikyti kovą už gyvūnus Lietuvoje. Svarbu, kad tau rūpėtų padėti gyvūnams ir galėtum įkvėpti tai daryti kitus. Dirbdama (-as) šiose pareigose užtikrinsi, kad organizacija turėtų pakankamai lėšų vykdyti veiklą ir augti. 

Šios pareigos – nuostabi galimybė sužinoti, kaip organizacijos pritraukia lėšas. Kartu šis darbas gali tapti tavo durimis ir į kitas pareigas, susijusias su lėšų pritraukimu bei visuomenės mobilizavimu. Pradėk savo kelionę čia!

Šiame darbe reikia:

  • noro bendrauti su žmonėmis (turėsi daug kalbėtis ir susirašinėti su esamais ir potencialiais rėmėjais);
  • gebėjimo įsiklausyti į kitą žmogų ir suprasti skirtingus požiūrius;
  • atsparumo stresui (ne kiekviena diena aktyvizme rami);
  • atsakingumo ir pareigingumo (turi sugebėti planuoti savo darbus);
  • gebėjimo susikalbėti angliškai (tobulų žinių nereikalaujame, tačiau turėsi kalbėtis ir susirašinėti su kolegomis iš užsienio).

Apie darbą:

  • tai pusės etato (20 val. per savaitę) darbas, tačiau yra galimybė ateityje dirbti daugiau laiko prisiimant daugiau atsakomybių;
  • lanksčios darbo valandos;
  • 3-5 val. per mėnesį savo darbo laiko skirsi mokymuisi ir tobulėjimui;
  • 850 eurų „ant popieriaus“ atlyginimas (+1 % už kiekvienus metus panašaus darbo patirties)*.

Jei nori kandidatuoti, užpildyk šią anketą.

 

„Jau du metus dirbu su telefoniniu lėšų pritraukimu.

Visą laiką šį darbą derinau su savo muzikine veikla. Iš pradžių baiminausi, ar man pavyks visur spėti. Turiu nemažai koncertų ir repeticijų. Tačiau maloniai nustebau, kai supratau, kad visas veiklas puikiai suderinu, nes darbo grafikas priklauso nuo manęs.

Pradėjus dirbti Tuščiuose narvuose, mano gyvenime atsirado labai daug prasmės. Anksčiau turėjau nemažai vidinių apmąstymų, ar aš tikrai savo laisvą laiką išnaudoju darydama gerą. Matydama gyvūnų kančią jausdavau, kad nedarau pakankamai, jog ji būtų sustabdyta. Dabar tokie klausimai man nebekyla. Didžiuojuosi savo indėliu kovoje už gyvūnus.“

 

Ieva, telefoninio lėšų pritraukimo specialistė

 

Apie atrankos procesą

Siekiame, kad atrankos procesas būtų objektyvus. Tai reiškia, jog atsakymus į klausimus vertina keli žmonės ir vertindami jie nemato, kas pateikė atsakymą, t. y. atsakymai anonimizuojami. Taip apsisaugome nuo šališkumų ir galime įvertinti žmogaus atsakymą nežinodami jokios jos ar jo informacijos, neturinčios nieko bendro su gebėjimu dirbti. 

Ko tikėtis kandidatavus? 

Pirmiausia, tau reiks užpildyti anketą. Per 2-3 savaites nuo dienos, kai užpildysi anketą, su tavimi susieksime pasakyti, ar patekai į kitą atrankos etapą (nepamiršk pasitikrinti visų el. pašto aplankų, laiškas gali nukeliauti į spam’ą ar reklamas). 

Kituose atrankos etapuose teks sudalyvauti interviu bei atlikti užduotis. Visi atrankos etapai baigsis per 4-6 savaites nuo dienos, kai užpildysi anketą. Didele dalimi atrankos pabaiga priklausys ir nuo tavęs (kaip greitai galėsime susiderinti pokalbį, užduotis, nuo kada galėsi pradėti dirbti).

Naudingos nuorodos

Dažniausiai užduodami klausimai
Resursų sąrašas

 

*Atlygis Tuščiuose narvuose po kiekvienų dirbtų metų pakeliamas. Atlyginimai skaičiuojami pagal formulę ir ta pati formulė taikoma visiems, o atlyginimai yra skaidrūs organizacijos viduje. Taip pat atsižvelgiant į infliaciją ir organizacijos finansinius pajėgumus, keliame ir bazinį atlygį, nuo kurio skaičiuojami visų atlyginimai.

 

 

O ką padarysi dabar?

Tu gali jiems padėti

Ar šie gyvūnai gali Tavimi kliautis? Pasirašyk pasižadėjimą imtis realių veiksmų, kuriais padėtum gyvūnams.

Užtruksi vos minutę ir tapsi milijonų gyvūnų balsu

Paremk kovą už gyvūnus

Tavo parama – labai svarbi. Ji padės užtikrinti, kad kova už gyvūnus nesustos tol, kol gyvūnai kentės Lietuvos pramoninėse fermose.

×

Patinka tai, ką skaitai?
Užsiprenumeruok naujienlaiškį.