Paremk

Darbas Tuščiuose narvuose: dažniausiai užduodami klausimai

Ar priimate be darbo patirties toje srityje, kuriai ieškote? 

Taip! Kartais esame pirmieji Lietuvoje ieškantys žmonių tam tikroms pareigoms. Taip pat svarbu suprasti, kad aktyvizme dėl gyvūnų daug kas skiriasi, ir net jeigu turi patirties, pavyzdžiui, socialinių tinklų turinio kūrime verslui, tau daug ką reikės išmokti iš naujo, nes darbo specifika kitokia. Kartais patirtis gali pakišti koją. Todėl nebijok kandidatuoti, jeigu neturi patirties toje srityje, kuriai ieškome žmogaus. Svarbiausia, kad norėtum mokytis ir turėtum gerą požiūrį į darbą. 

Jau kandidatavau praeityje, bet darbo negavau. Ar verta bandyti vėl? 

Žmonės, darbai bei reikalavimai jiems nuolat keičiasi. Tai, kad nepavyko kažkada anksčiau, nereiškia, kad ir vėl nepavyks. Galbūt mes padarėme klaidą tavęs nepasamdydami ir šiuo metu jau žinome daugiau, kad tokios klaidos išvengtume. Galbūt ir tu į klausimus atsakytum kitaip, nes įgyjai naujų žinių ir įgūdžių. Jeigu darbas dėl gyvūnų tavo svajonė, bandyk vėl. Tačiau jeigu bijai, kad tik sugaiši laiką, susisiek, išsakyk konkrečius klausimus ir abejones: gabriele@tustinarvai.lt 

Ar galima dirbti iš kito miesto nuotoliniu būdu? Kodėl darbas tik Vilniuje? 

Šiuo metu siūlome darbą tik Vilniuje. Esame maža komanda ir dirbame kartu. Dažnai turime būti vienoje vietoje, kad įvykdytume išsikeltus tikslus. Netikime, jog nuotolinis darbas atneša tokius pačius rezultatus kaip darbas susitinkant gyvai su kolegomis (ir tik kartais dirbant nuotoliu). Žmonėms turint daugiau galimybių bendrauti ne tik sukuriami santykiai, kurie svarbūs geram komandiniam darbui, bet ir kyla idėjos, kurios be kitų žmonių indėlio nekiltų. 

Suprantame, kad dėl to kai kurie žmonės, kurie galbūt tiktų darbui „Tuščiuose narvuose“ pagal kitus kriterijus, nebus svarstomi kaip kandidatai. Tačiau galėjimas susitikti ir dirbti kartu šiuo metu yra svarbus kriterijus, kurį atitikti reikalaujame komandos narių. 

Ar galiu dirbti kitą darbą negu šiuo metu siūlote? 

Neatmetame galimybės pasamdyti žmogų ir kitoms pareigoms. Įtikink, kad turi tapti „Tuščių narvų“ dalimi: gabriele@tustinarvai.lt 

Neieškau darbo, bet gal galiu prisidėti kitaip?  

Taip! Šiuo metu ieškome savanorių. Jeigu matai save savanoriaujančią (-tį) dėl gyvūnų, kandidatuok čia. Taip pat gali tapti kovos už gyvūnus dalimi prisidėdama(s) reguliaria parama. Reguliarūs rėmėjai yra priežastis, dėl kurios pokyčiai gyvūnams įmanomi!

 

 

Neradai atsakymo į tau iškilusį klausimą? 

Parašyk jį mums ir ne tik gausi atsakymą, bet galbūt tavo klausimą įtrauksime į šį sąrašą. 

O ką padarysi dabar?

Tu gali jiems padėti

Ar šie gyvūnai gali Tavimi kliautis? Pasirašyk pasižadėjimą imtis realių veiksmų, kuriais padėtum gyvūnams.

Užtruksi vos minutę ir tapsi milijonų gyvūnų balsu

Paremk kovą už gyvūnus

Tavo parama – labai svarbi. Ji padės užtikrinti, kad kova už gyvūnus nesustos tol, kol gyvūnai kentės Lietuvos pramoninėse fermose.

×

Patinka tai, ką skaitai?
Užsiprenumeruok naujienlaiškį.