Paaukok

Ko bijo gyvūnų išnaudotojai?

Anot „Quartz“ straipsnio, socialiniai tinklai, tokie kaip Facebook ir Twitter, tapo tikru mėsos pramonės skausmu. Mėsos pramonei tenka susidurti su nuolatine organizacijų ir apsišvietusių vartotojų kritika. Urugvajuje organizuojamoje Pasaulinėje mėsos konferencijoje (World Meat Congress) dalyvavę kalbėtojai sakė, kad vartotojų pasitikėjimo išlaikymas yra jų pramonę varginanti kova.

Anot žemės ūkio verslo konsultanto Tad Bilyea: „Socialiniai tinklai pramonės atstovų yra matomi kaip didžiausias košmaras.“ Tad mėsos pramonė visuomeninių ryšių firmoms bei prekybos agentūroms kasmet moka milijonus tam, kad jos pasirūpintų, jog internetiniai puslapiai būtų pripildyti apgaulinga informacija, kurios tikslas yra mažinti vartotojų nepasitenkinimą.

Savo veikloje matome tą patį. Kailių fermeriai neišmano kaip suktis iš padėties kiekvieną kartą, kai paviešinamas naujas tyrimas iš kailių fermų. Vartotojai masiškai atsisako narvuose augintų vištų kiaušinių po neseniai mūsų paviešinto tyrimo, o fermeriai tyli. 

Bjaurūs gyvūnus žiauriai išnaudojantys verslai gali egzistuoti tik paslaptyje. Kuo daugiau žmonių pamato, kaip jie veikia, tuo didesnė grėsmė jiems kyla.

Nori tą grėsmę dar labiau padidinti? Keli būdai, kaip gali padėti gyvūnams:

Dalinkis tiesą atskleidžiančia filmuota medžiaga/informacija

Dauguma žmonių net neįtaria kaip siaubingai yra kankinami gyvūnai tam, kad mes gautume kailio, mėsos, pieno ar kiaušinių. Dalinantis šią tiesą atskleidžiančiais filmukais socialiniuose tinkluose galima parodyti savo draugams bei šeimos nariams tiesą. Per vieną dieną tūkstančiai žmonių gali būti supažindinti su tuo, ką gyvūnų išnaudotojai kruopščiai slepia metų metus.

Sumažink gyvūnų vartojimą

Geriausias būdas kovoti prieš gyvūnų kankinimą yra atsisakyti gyvūninių produktų. Paprasčiausiai nepirkdami kailio, mėsos ar narvuose augintų kiaušinių sumažiname jų paklausą. Suprantame, kad daugumai žmonių nėra realistiška atsisakyti visko ir iškart, todėl skatiname imtis mažų žingsnelių. Galbūt neįsivaizduoji gyvenimo be kiaušinių, bet tikrai gali pirkti ne pačius žiauriausius? Gal kartą per savaitę pietauti nueisi į vegetarišką kavinę vietoj tos, kurioje nuolat valgai kepsnį? Gerai, tai svarbūs ir teigiami pokyčiai! 

Apsilankyk gyvūnams padedančių organizacijų puslapiuose

Nuo patarimų kaip dalinti lankstinukus iki įvairios literatūros čia arba čia galima rasti daug medžiagos, padėsiančios kovoti prieš pramoninį gyvūnų auginimą.

Paaukok

Paaukoti Tuštiems narvams arba kitai gyvūnus ginančiai organizacijai yra puikus būdas padėti pramonės fermose bei skerdyklose kenčiantiems gyvūnams.

Ir niekada nepamiršk, kad mes galime (ir turėtume) keisti visuomenę. Kailių fermos bus išnykusios, narvuose neaugins nė vienos vištos ir po 50 metų antropologai rašys knygas apie tai, kaip žiauriai žmonės elgėsi su gyvūnais, bandydami išanalizuoti to priežastis. Ir tu galėsi sakyti: „ir aš prie to prisidėjau“.

Paremk kovą už gyvūnus

15 € 40 € 5 € kita suma

O ką padarysi dabar?

Tu gali jiems padėti

Ar šie gyvūnai gali Tavimi kliautis? Pasirašyk pasižadėjimą imtis realių veiksmų, kuriais padėtum gyvūnams.

Užtruksi vos minutę ir tapsi milijonų gyvūnų balsu

Paremk kovą už gyvūnus

Tavo parama – labai svarbi. Ji padės užtikrinti, kad kova už gyvūnus nesustos tol, kol gyvūnai kentės Lietuvos pramoninėse fermose.

×

Patinka tai, ką skaitai?
Užsiprenumeruok naujienlaiškį.