Paaukok

„Google” vykdantysis pirmininkas pranašauja artėjančią veganišką revoliuciją

„Google“ motininės kompanijos „Alphabet“ vykdantysis pirmininkas Eric Schmidt pritariamai prabilo apie augantį veganų judėjimą, teigdamas jog artėja veganiška revoliucija. Eric Schmidt kalba, kad perėjimas nuo gyvūninių produktų, prie augalinės kilmės baltymų yra „visa keičianti tendencija ateityje“.

Turint omenyje tai, kad kaskart sužinome vis daugiau apie katastrofišką gyvulininkystės įtaką klimatui, gyvūninių produktų įtaką mūsų sveikatai ir moralinį skerdimo ir ūkininkavimo poveikį, idėja apie populiarėjančią veganišką gyvenseną tampa vis labiau priimtina.

Kalbant apie sveikatą, Schmidt teigia, kad šiuo metu mes esame pasiruošę, pasinaudojant kompiuterine įranga bei duomenų surinkimu, sintetinti maistą iš augalų. Jis siūlo naudotis naujausiomis technologijomis, kurios palengvintų geriausią augalų derinių nustatymą tam, kad būtu pasiektas geriausias skonis ir dar labiau praturtintos tokių gaminių maistinės savybės.

Gamyba galėtų būti daroma globaliniu mastu, kaip Veggie Athletic aiškina:

„mėsos pakeitimas į augalinius baltymus sumažintų maisto kainas besivystančiose šalyse, kuriose kartais net jaučiamas maisto trūkumas. Kilogramo mėsos pristatymas į parduotuvę (užauginimas, paskerdimas ir atvežimas) yra labai neefektyvus ir brangiai kainuojantis procesas, palyginti su daugelio baltymingų augalų kilogramo pristatymu. Trumpai tariant, mūsų auganti populiacija gali būti daug efektyviau ir pigiau išmaitinta augaliniais baltymais.“

Nenuostabu, kad didžiulės korporacijos įsitraukia į augantį veganų judėjimą. Tiesą sakant, 2015 m. liepos mėn. „Google“ bandė įsigyti augalinių baltymų startuolį „Impossible Foods“ už stulbinančius 300 milijonus dolerių, tačiau jų pasiūlymas buvo atmestas.

Kad ir kam augalinių baltymų įmonės priklausytų, toks „augalų jėgos“ pripažinimas bet kokiu atveju labai jaudinantis bei teikiantis daug vilčių.

 

Parengta pagal: http://www.thedailyberries.com/googles-executive-chairman-predicts-vegan-revolution-coming/

Padėk mums padėti gyvūnams

15 € 40 € 5 € kita suma

Gauk naujienas į pašto dėžutę!

Prisijunk prie tūkstančių žmonių, kurie domisi gyvūnų apsaugos situacija Lietuvoje ir prenumeruok mūsų naujienlaiškį.

×

Patinka tai, ką skaitai?
Užsiprenumeruok naujienlaiškį.