Paaukok

VeGegužė prasideda!

Labas!

Sveikiname prisijungus prie Vegegužės!

Visa Tuščių narvų komanda dėl to labai džiaugiamės. Didžiausias mūsų tikslas – padėti gyvūnams, tačiau žinome, kad gyvūnams padėsime tik kartu su jumis visais, pasiryžusiais dėl geresnio pasaulio keisti savo įpročius!

Įpročius svarbu ne tik pakeisti, bet ir išlaikyti naujus – tam ir bus skirta visa Vegegužė. Kiekvieną savaitę mūsų tinklapyje rasite porą naujų įrašų, kuriuose dalinsimės mūsų komandos bendrai sukauptomis žiniomis kaip ne tiesiog išgyventi maitinantis draugiškiausiu gyvūnams ir planetai – augaliniu – maistu, bet kasdien švytėti sveikata ir energija! Kiekvieno įrašo pabaigoje rasite mūsų atrinktus receptus, pateiktus bendradarbiaujant su Lietuvos tinklaraštininkais. Tikimės, kad receptai įkvėps jus atsidaryti jų su meile kuriamus puslapius, o ten atrasite naują savo mėgstamiausią receptą.

Maistas iš pirmo žvilgsnio atrodo toks paprastas dalykas. Mes valgome kasdien, bet retai apie tai susimąstome. Tačiau iš tiesų tai, ką mes renkamės valgyti, turi skirtingas pasekmes.

Gyvūnams mūsų pasirinkimas turi ko gero didžiausią įtaką – kasdien Lietuvoje nužudoma šimtai tūkstančių (!) jaučiančių gyvūnų, kurie, artimiau susipažinus, nesiskiria nuo mūsų mylimų kačių bei šunų. Tik pažvelkite į laiminguosius, gyvenančius „Trys paršeliai“ saugiuose namuose fermos gyvūnams! Rinkdamiesi augalinį maistą mes galime užbaigti šį gyvūnų išnaudojimą.

Mūsų vieninteliams namams – Žemei – taip pat svarbu, ką mes renkamės valgyti. Intensyvi pramoninė gyvulininkystė palieka gilų randą ant planetos veido. Tonos išmatų, dėl pašarų auginimo kertami miškai ir jiems auginti skirtos trąšos – nenuostabu, kad gyvulininkystė yra bene labiausiai Žemę teršianti pramonės šaka.

Na ir žinoma, mityba tiesiogiai veikia mūsų pačių sveikatą: Lietuvoje bei kitose išsivysčiusiose šalyse pagrindinė mirties priežastis yra širdies ir kraujagyslių ligos, o rinkdamiesi augalinį maistą galime gerokai sumažinti tikimybę susirgti šiomis bei kitomis ligomis, išlikdami sveiki, gyvybingi ir kupini energijos!

Pradžiai siūlome atsisiųsti mūsų išleistą naują auGalingos mitybos gidą! Jame sudėjome visą svarbiausią informaciją apie augalinę mitybą – maisto medžiagas augaliniame maiste, augalinius produktus parduotuvėse, kavines, kuriose galite rasti augalinio maisto, patarimus, kuo pakeisti mėsą, pieną ir kiaušinius, ir kt.

Taip pat prisijunkite prie Vegegužės Facebook grupės – joje dalinkitės informacija su bendraminčiais ir ieškokite atsakymų į klausimus apie augalinę mitybą.

Beje, būtume labai dėkingi, jeigu užpildytumėte šią trumpą apklausą – ji mums leis jus geriau pažinti ir išpildyti jūsų lūkesčius!

Magic mushrooms: šoksti iš lovos ir kepi blynus, nes pavasaris, nes laimės nebus perdaug, nes norisi ilgai vaikščiot su rožine pižama. Puikiai VeGegužės pradžiai!
  Itin lengvos agurkų salotos pagal Magic mushrooms. Kadangi jau beveik vasara!
Seilę varvinančios Magic mushrooms keptos daržovės su rudaisiais ryžiais.
Mėgstantiems paprastai, tačiau labai sočiai.
Lengvi makaronai su špinatais pagal ne vištienos kepsnelis
Velykinis Vegan pipiro lęšių kepsnys tinka ne tik Velykoms!
Pieniškas kokteilis – tikra klasika, o veganiškas variantas – kur kas skaniau!

 

Paremk kovą už gyvūnus

15 € 40 € 5 € kita suma

O ką padarysi dabar?

Tu gali jiems padėti

Ar šie gyvūnai gali Tavimi kliautis? Pasirašyk pasižadėjimą imtis realių veiksmų, kuriais padėtum gyvūnams.

Užtruksi vos minutę ir tapsi milijonų gyvūnų balsu

Paremk kovą už gyvūnus

Tavo parama – labai svarbi. Ji padės užtikrinti, kad kova už gyvūnus nesustos tol, kol gyvūnai kentės Lietuvos pramoninėse fermose.

×

Patinka tai, ką skaitai?
Užsiprenumeruok naujienlaiškį.