Paremk

Atsakymai į dažniausius klausimus apie 1,2% GPM paskyrimą

Ar verta kažkam skirti savo 1,2 % nuo Gyventojų pajamų mokesčio? Ar aš kažką pakeisiu?

Taip, verta. 1,2% nuo GPM nėra didelė suma, tačiau, kai prie tikslo prisidedate Jūs, Jūsų pažįstamieji ir dar 1000 kitų piliečių – sumos susideda! Tokiu būdu praėjusiais metais padėti fermų gyvūnams buvo skirta net 11612.54 eurų!

Nepamirškite: ši parama Jums nieko nekainuos, ją Jūsų vardu skirs valstybė! :)

Ar galiu 1.2 % skirti jau dabar?

Liepos 1d. yra PASKUTINIOJI diena, kada galite skirti savo paramą, tačiau jos laukti nebūtina. Savo paramą galite paskirti anksčiau, o geriausiai – tiesiog dabar!

Jei turite laiko perskaityti šį sakinį, tikėtina, kad turite laiko skirti savo 1,2 %. Užtruksite vos 3-5 minutes arba trumpiau. Paruošėme instrukcijas kaip.

Ar tai sudėtinga? 

Ne, tai visai paprasta net jei retai naudojatės internetu arba kompiuteriais. Jei savo 1.2 % norite skirti Tuštiems narvams, mes paruošėme instrukcijas, kurias rasite čia

Neturiu daug laiko, ar galiu paramą paskirti per kelias minutes?

Taip, nes 1,2 % skyrimas truks vos 3-5 minutes, o jei aukojate ne pirmą kartą, ir greičiau. Paruošėme instrukcijas kaip tai padaryti.

Taip pat paramą galite atlikti tiesiog išmaniuoju telefonu per VMI programėlę:

  1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
  2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
  3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
  4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal pilnus instrukcijose pateiktus duomenis. „Tuščių“ narvų duomenis rasite čia

Ar man reikia skirti iš naujo, jei ankstesniais metais keliems metams į priekį nustačiau 2% paramą? 

Ne, kartoti nebūtina. Jei ankstesniais metais savo 2% skyrėte „Tuštiems narvams“ bei pasirinkote, kad norite juos skirti kelis metus į priekį, iš naujo formos pildyti nereikia. Jūsų 2% bus automatiškai pakeisti į 1,2%.

Dirbu pagal Individualios veiklos pažymą, autorinę sutartį arba verslo liudijimą – ar irgi galiu prisidėti?

Taip! Kiekvienas Lietuvoje mokesčius (GPM) mokantis pilietis gali skirti savo 1,2% organizacijoms, kurios jam svarbios. Taigi, galite ir Jūs.

Kas nutiks, jei niekam nepaskirsiu paramos?

Tuomet paramos suma nukeliaus į bendrą valstybės biudžetą, kur nežinia, kaip ši suma bus panaudota. Todėl pasinaudokite proga savo 1,2 % sumą skirti tiems, kurių veiklą Jūs palaikote. Jei tai - „Tušti narvai“, mes paruošėme instrukcijas, kurios padės Jums tai padaryti. Jas rasite čia

Ar daug žmonių skiria savo 1,2%?

Paramą, VMI duomenimis, skiria virš 600 tūkst. Lietuvos piliečių. GPM dalį gali skirti tik mokantys mokesčius piliečiai – tai labai daug! Todėl prisijunkite prie mūsų! :)

Ar galiu skirti kelioms organizacijoms? 

Taip, 1,2 % galima paskirstyti dalimis. Pavyzdžiui: 0,6 % A, ir po 0,3 % B bei C organizacijoms.

Ar paskyrus paramą galėsiu apsigalvoti?

Taip! Jei paskirsite paramą šią akimirką – iki liepos 1 dienos turėsite galimybę apsigalvoti ir paramą skirti kažkam kitam. Tereiks pakartoti paramos skyrimo procesą ir ji bus skirta naujajai organizacijai. 

 

Jei turite klausimą, į kurį neatsakėme šiame tekste, jauskitės laisvai ir savo klausimą užduokite mums el. paštu info@tustinarvai.lt :)

 

Paremk kovą už gyvūnus

15 € 40 € 5 € kita suma

O ką padarysi dabar?

Tu gali jiems padėti

Ar šie gyvūnai gali Tavimi kliautis? Pasirašyk pasižadėjimą imtis realių veiksmų, kuriais padėtum gyvūnams.

Užtruksi vos minutę ir tapsi milijonų gyvūnų balsu

Paremk kovą už gyvūnus

Tavo parama – labai svarbi. Ji padės užtikrinti, kad kova už gyvūnus nesustos tol, kol gyvūnai kentės Lietuvos pramoninėse fermose.

×

Patinka tai, ką skaitai?
Užsiprenumeruok naujienlaiškį.