Paremk

Kailių fermų draudimas Lietuvoje: viskas, ką reikia žinoti, apie įstatymo priėmimo procesą

❗ Seimo nariams reikia TAVO laiško ❗

Visai netrukus Seimo nariai balsuos dėl kailių fermų Lietuvoje draudimo, todėl būtent dabar jie įdėmiai stebi ir klausosi, kokio jų balso – UŽ ar PRIEŠ – tikisi rinkėjai. 

Todėl šiuo metu svarbu, kad Seimo nariai žinotų, kokio jų balsavimo tikiesi būtent tu. Parašyk Seimo nariams. Paprašyk jų balsuoti UŽ kailių fermų draudimą.

ParasykSeimoNariui.lt


Įstatymo projektas, kuriuo siūloma uždrausti kailių fermas Lietuvoje, jau nuėjo ilgą kelią. Nors draudimui reikėjo įveikti kelis bandymus jį sustabdyti, sunkiausi ir svarbiausi etapai – Seimo narių balsavimai – dar prieš akis. 

Pirmasis iš dviejų paskutiniųjų balsavimų vyks labai greitai. Seimo nariams nubalsavus UŽ kailių fermų draudimą svarstymo Seimo salėje metu, draudimas keliaus į antrąjį, lemiamą balsavimą, vadinamą „priėmimu“.

Kailių fermų draudimo kelionė įstatymo leidybos procesu

 

Tu gali užtikrinti, kad finišas būtų pasiektas kuo greičiau

 

Kailių fermose dėl puošmenos kankinami ir žudomi gyvūnai turi tik tave – žmogų, kuriam jie rūpi. Todėl būtent tavo laiško dar neapsisprendusiems, kaip balsuoti, Seimo nariams reikia labiausiai. 

Pasinaudok unikalia galimybe Seimo nariams tiesiogiai pasakyti, jog TU nori, kad kailių fermos Lietuvos būtų kuo greičiau uždraustos. 

Būtent tavo prašymas, tavo noras ir tavo lūkestis šiandien turi skambėti garsiau nei gyvūnų kankintojų. 

Prisijunk prie daugybės lietuvių, kurie imasi veiksmų tam, kad kailių fermos būtų uždraustos kuo greičiau! Parašyk Seimo nariams jau šiandien. 

ParasykSeimoNariui.lt

 

 

Paremk kovą už gyvūnus

15 € 40 € 5 € kita suma

O ką padarysi dabar?

Tu gali jiems padėti

Ar šie gyvūnai gali Tavimi kliautis? Pasirašyk pasižadėjimą imtis realių veiksmų, kuriais padėtum gyvūnams.

Užtruksi vos minutę ir tapsi milijonų gyvūnų balsu

Paremk kovą už gyvūnus

Tavo parama – labai svarbi. Ji padės užtikrinti, kad kova už gyvūnus nesustos tol, kol gyvūnai kentės Lietuvos pramoninėse fermose.

×

Patinka tai, ką skaitai?
Užsiprenumeruok naujienlaiškį.