auGalingos mitybos gidas 2018

Naujas auGalingos mitybos gidas!!!

Norite keisti mitybą, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Vadovaudamiesi paprastais šio gido patarimais pokyčius įgyvendinti galėsite daug lengviau.

Šiame, antrajame, gido leidime atnaujinome informaciją apie mityboje svarbias medžiagas; papildėme jį praktiškais patarimais, kuo pakeisti pieną, mėsą ar kiaušinius; knygomis apie augalinę mitybą ir sportą, atnaujinome augalinių produktų ir auGalybės kavinių sąrašus.

Kviečiame pradėti kelią link sveikesnės, gyvūnams ir aplinkai draugiškesnės mitybos. Atraskite maisto skonį iš naujo!

Parsisiųsti (26 MB)

Sumuštinių receptų e. knyga „Geri sprendimai“

Rudenį sukasi ne tik žemyn krentantys geltoni medžių lapai, bet dažnai ir mes, žmonės, paskęstame darbų darbelių sūkuryje – suktis tenka mokykloje, universitete, darbe. 

Daug laiko suktis prie puodų nelieka. Todėl „Tušti narvai“ Jums siūlo net 10 skanių ir auGalingų sumuštinių, kuriuos pasigaminsite vos per kelias minutes, o daugumą reikalingų produktų lengvai rasite savo šaldytuve. Elektroninės knygos pabaigoje – auGalingų ingredientų sąrašas.

Parsisiųsti (650 KB)

Vasaros receptų knyga „Geri sprendimai“

Vasara jau įsibėgėja, norisi daugiau laiko būti gamtoje, taškytis ežere ir, žinoma, mažiau laiko praleisti virtuvėje, juk ir taip karšta – kam dar papildomai šildytis puodų garais? 

Štai išeitis – žaliavalgiškų receptų e. knyga, kuri jums leis mažiau laiko tūnoti virtuvėje, vasaroti valgant gaiviai ir sveikai! Kai saulė stipriai kaitina, pats metas atsigaivinti arbūzų šerbetu (nuotr. – kairėje, receptas – priešpaskutiniame atvarte) ar pietums pasigaminti makaronų iš cukinijų!

Parsisiųsti (755 KB)

Velykinių receptų knyga „Geri sprendimai“

Vis dar neįsivaizduojate Velykų be kiaušinių? Išbandykite naująjį „Tuščių narvų“ velykinį valgiaraštį be kiaušinių ir maloniai nustebsite. Linkime šviesių, gardžių ir geraširdiškų Velykų!

Įrašykite savo el. paštą ir parsisiųskite velykinę receptų knygą „Geri sprendimai“.

Parsisiųsti (934 KB)

Kalėdinių receptų knyga „Geri sprendimai“

Artėja metų pabaiga ir ne vienas susimąstėme, ką gero per juos nuveikėme, ką padarėme dėl kitų. Siūlome ramia sąžine sėsti prie Jūsų šventinio stalo! Šioje e-knygoje surinkti Kūčių ir Kalėdų patiekalų receptai – pažadame! – įrodys, kad ir be gyvūninės kilmės maisto įmanoma prašmatni puota. Linkime geraširdiškų sprendimų Jūsų mityboje bei gyvenime ir kitais metais!

Parsisiųsti (25 MB)

Velykinių receptų knyga „Geri sprendimai“

Sakote, be kiaušinių neįsivaizduojate Velykų? 

Išbandykite „Tuščių narvų“ velykinį valgiaraštį be kiaušinių ir maloniai nustebsite. O gal netgi atrasite mėgstamą šventinį patiekalą, kurį pakartosite ir kitais metais? 

Norite margučio? Nudažykite medinį. Mūsų siūlomas − nepakenks jūsų (ir, be abejo, vištų) sveikatai bei figūrai. Arba, kodėl gi nesuvalgius šokoladinio? 

Linkime neįprastų, skanių, džiugių ir sveikų Velykų!

Parsisiųsti (24 MB)

Parsisiųsk nemokamą augalinės mitybos gidą!

„GERI SPRENDIMAI“ — pirmieji žingsniai augalinės mitybos link.

Norite keisti mitybą, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Vadovaudamiesi paprastais šio gido patarimais pokyčius įgyvendinti galėsite daug lengviau. Leidinyje rasite nesudėtingų receptų, informacijos apie maisto produktus ir maistines medžiagas mityboje, augalinį maistą siūlančių restoranų sąrašą ir dar daugiau.

Kviečiame pradėti kelią link sveikesnės, gyvūnams ir aplinkai draugiškesnės mitybos. Atraskite maisto skonį iš naujo!

Parsisiųsti (1 MB)

Paremk kovą už gyvūnus

15 € 40 € 5 € kita suma

O ką padarysi dabar?

Tu gali jiems padėti

Ar šie gyvūnai gali Tavimi kliautis? Pasirašyk pasižadėjimą imtis realių veiksmų, kuriais padėtum gyvūnams.

Užtruksi vos minutę ir tapsi milijonų gyvūnų balsu

Paremk kovą už gyvūnus

Tavo parama – labai svarbi. Ji padės užtikrinti, kad kova už gyvūnus nesustos tol, kol gyvūnai kentės Lietuvos pramoninėse fermose.