Tikslui pasiekti liko laiko

iš {{ goal }} žmonių jau paaukojo.

Tikslui pasiekti liko dar

Dar gali prisidėti!

Trūksta dar {{ goal - donorsCount }} {{ pluralizeLtGenitive(goal - donorsCount, 'žmogaus', 'žmonių') }}, kad gautume papildomus {{ goal * 100 }} eurų!

Pasirink sumą:

Naujos taisyklės: rėmėjas nusprendė pratęsti akciją!

Kova su kailių fermomis bus paremta 15 000 eurų! Gyvūnai niekada negalės padėkoti patys, tad jų vardu dėkojame mes. Net 150 žmonių nusprendė tapti gyvūnų herojais ir stoti į kovą su gyvūnų kančia Lietuvos kailių fermose.

Jei dar nesate gyvūnų herojus, vis dar galite juo tapti. Dosnus rėmėjas sutiko toliau tęsti šią akciją. Nuo šiol, kai žmogus paskirs reguliarią 10 ar daugiau eurų paramą, rėmėjas ir toliau pridės po 100 eurų.

Tai reiškia, kad prie gyvūnų herojų prisijungus 250 žmonių, kova su kailių fermomis gaus net 25 000 eurų paramą! Jeigu prisijungs 300 - net 30 000 eurų! Ir t. t.

Netikėjome, jog taip greitai atsiras 150 žmonių, norinčių reguliariai remti kovą su kailių industrija, bet dabar matome, kad Kalėdiniai stebuklai vyksta, todėl sakome, jog realu rasti 250 žmonių, kurie nori savo įsitikinimus pagrįsti veiksmais.

Taip pat pratęstas ir akcijos laikas, ji vyks iki gruodžio 31 d. 23:59. Jūsų auka bus geriausia Kalėdinė dovana kailių fermose kenčiantiems gyvūnams!

Tapk gyvūnų herojumi

1. Kova su žiauriomis kailių fermomis gali sulaukti 15 000 eurų paramos.
Jei iki gruodžio 20 d. surinksime bent 150 kas mėnesį aukojančių žmonių, norinčių padėti uždrausti kailių fermas Lietuvoje, šiam tikslui pasiekti dosnus filantropas skirs net 15 000 eurų!

2. Kiekvieno remiančiojo auka padės 1000 audinių.
Lietuvoje kasmet uždusinama apie 1 500 000 audinių. Taigi kiekvieno naujo kasmėnesinio rėmėjo auka = 1000 audinių, kurios nesikankins kailių fermose, priėmus draudimą auginti bei žudyti gyvūnus tik dėl jų kailio.

3. Jūsų auka kovai prieš gyvūnų išnaudojimą atneš papildomus 100 eurų.
Jei negalite nusisukti nuo fermose kenčiančių gyvūnų ir norite jiems padėti, dabar yra geriausias laikas tai padaryti.Taip yra todėl, kad dosnus filantropas, palaikantis mūsų kovą, prie kiekvienos paramos pridės papildomus 100 eurų iš savo kišenės!

Tapdami gyvūnų herojumi Jūs galite sustabdyti žiaurumą, vis dar vykstantį Lietuvos kailių fermose. Tapkite vienu iš 150 gyvūnų herojų ir prisidėkite prie žiaurių kailių fermų uždraudimo Lietuvoje.


Aukojimo taisyklės

Tam, kad kova, siekianti uždrausti kailių fermas Lietuvoje, gautų 15 000 eurų paramą, turime laikytis filantropo iškeltų taisyklių:

1. Kovai už gyvūnus skirkite 10 eurų arba didesnę kasmėnesinę paramą.

2. 100 eurų bus skiriami prisijungus kiekvienam naujam rėmėjui, todėl jei jau skyrę reguliarią paramą norėsite tai padaryti dar kartą, papildomi dar 100 eurų nebus skiriami.
Tokios buvo filantropo sąlygos, taigi šių taisyklių svarbu laikytis. Rėmėjas šias taisykles paruošė todėl, kad toks aukojimas („donation-matching“) yra tapęs veiksmingu būdu padėti gyvūnams kitose šalyse. Ši akcija – tai dosnaus filantropo Kalėdinė dovana Lietuvos gyvūnams.


Jūsų parama gyvūnams reiškia labai daug!

Šiuo metu Lietuvoje vyksta svarbi kova, kurios tikslas – uždrausti kailių fermas. Diskusija apie tai jau pasiekė Seimą, tačiau čia kova nesibaigia. Kailių industrijos atstovai, besipelnantys iš gyvūnų kančios, labai stengiasi apginti savo žiaurų verslą darydami reklamas, pirkdami straipsnius bei samdydami lobistus. Esame pasiruošę stengtis dar stipriau, tačiau kova reikalauja daug išteklių.

Kam „Tušti narvai“ skiria pinigus?

1. Lietuvos kailių fermų tyrimų viešinimui;

2. Akcijoms, renginiams, protestams;

3. Visuomenės švietimui (socialinėms reklamoms, bendradarbiavimui su žurnalistais);

4. Susitikimams su sprendimų priėmėjais, t.y. institucijų atstovais, politikais, verslų vadovais.

D.U.K

Kas tas filantropas?
Tai žmogus, norintis išlikti slaptu Kalėdų seneliu. Jis nenori, kad jo vardas būtų atskleistas.

Jei ateityje norėsiu atšaukti kasmėnesinę paramą, kaip galėsiu tai padaryti?
Paramą galima atšaukti bet kuriuo metu. Tiesiog parašykite mums į info@tustinarvai.lt, kad norite tai padaryti ir Jūsų parama bus sustabdyta. Tiesa, kad už Jūsų 10 eurų ar didesnę auką mums būtų skirti papildomi 100 eurų, paremti turite bent 2 mėnesius iš eilės.

Neturiu pinigų, kaip galiu prisidėti?
Jeigu nori prisidėti prie šios akcijos, pasidalink ja su draugais. Taip pat gali paprašyti Kalėdinės dovanos - tegu Jus norintys apdovanoti žmonės tampa gyvūnų herojais!

Aukojantys žmonės

Vaiva: Gyvūnams visada jaučiau didelę empatiją. Matydama kraupius vaizdus iš Lietuvos kailių fermų nesuprasdavau, kodėl tai vyksta. Juk nebegyvename viduramžiuose. Nusprendžiau pradėti remti Tuščius narvus, kovojančius prieš tokią gyvūnų kančią. Žinojau, kad turiu padėti tai sustabdyti, nes užsimerkus ir nusisukus nuo begalės išnaudojamų gyvūnų jų padėtis tik pablogėtų.
Justina: Man sunku nusisukti, kai matau begalinį kenčiančių gyvūnų skausmą, naikinamą gamtą ir įstatymus, pilnus trūkumų. Per žinias pamačiau Tuščių narvų medžiagą apie narvuose kankinamus gyvūnus, ir nusprendžiau, kad ir aš turiu kažką dėl to padaryti. Todėl pradėjau aukoti Tuštiems narvams kas mėnesį. Man tai tik keli eurai, bet gyvūnams jie gali reikšti gyvenimą.

Všį „Tušti narvai“
Ceikinių g. 3-4
+370 689 29488

Dziękujemy!

Dziękujemy Ci że z nami jesteś!

Twoje wsparcie umożliwia nam skuteczną walkę z cierpieniem zwierząt.

Razem odeślemy futro do historii! Powiedz innym, że sprzeciwiasz się temu okrucieństwu, udostępnij naszą zbiórkę na facebooku.

Ok, zamknij