Tikslui pasiekti liko

iš {{ goal }} žmonių jau tapo gyvūnų herojais.

Bet Jūs vis dar galite prisijungti prie mūsų!

Bet Jūs vis dar galite prisijungti prie mūsų!

Paremkite kovą su foie gras 1 euru:

Tikslą pasiekėme, tačiau Jūs vis dar galite prisidėti!

Norite prisidėti prie kovos su gyvūnų kančia foie gras fermose? Paremkite kovą 1 euru.

Prisijunkite prie gyvūnų herojų, kurie yra pasiruošę imtis veiksmų ir sustabdyti šio žiauraus produkto prekybą Lietuvoje.

Tapk gyvūnų herojumi

1. Jums prisijungus prie gyvūnų herojų, kartu užtikrinsime, kad Lietuvos verslai neberemtų žiaurios foie gras išgavimo praktikos.
Foie gras – vienas žiauriausiai išgaunamų produktų. Jis vis dar parduodamas Lietuvos parduotuvėse bei restoranuose. Tam, kad paukščių kepenys padidėtų 10-čia kartų, jiems į gerkles sukišamas vamzdis, kuriuo 3 kartus per dieną sumaitinamas itin didelis kiekis maisto. Jums prisijungus prie gyvūnų herojų, sieksime, kad toks žiaurumas Lietuvoje nebebūtų remiamas.

2. Jei 100 žmonių taps gyvūnų herojais, kova sulauks net 5 000 eurų papildomos paramos.
Jei negalite taikstytis su gyvūnų kančia foie gras fermose, dabar pats geriausias laikas ją sustabdyti. Jei iki gruodžio 22 d. bent 100 žmonių nuspręs tapti reguliariais kovos su gyvūnų kančia remėjais, du filantropai šiai kovai skirs net 5 000 papildomų eurų!

3. Tapkite vienu iš 100 gyvūnų herojų.
100-tui žmonių tapus gyvūnų herojais, du filantropai kovai su gyvūnų kančia padovanos net 5 000 eurų. Tai reiškia, kad Jūsų reguliari 10 eurų parama atneš 50 papildomų eurų kovai už gyvūnus.


Rėmimo taisyklės

Tam, kad kova, siekianti sustabdyti foie gras prekybą Lietuvoje, gautų 5 000 eurų paramą, turime laikytis šių filantropų iškeltų taisyklių:

1. Kovai už gyvūnus skirkite kasmėnesinę 10-ies eurų paramą.

2. 5 000 eurų bus skiriami tuomet, kai prie kovos prisijungs bent 100 gyvūnų herojų.

3. Gyvūnų herojais gali tapti tik tie, kurie dar tokiais nėra. Jei jau remiate kovą už gyvūnus regulariai, Jūsų parama nebus pridėta prie šios akcijos.

Tokios buvo filantropų sąlygos, taigi šių taisyklių svarbu laikytis. Rėmėjai šias taisykles pasiūlė tam, kad skatintų visuomenę atkreipti dėmesį į foie gras fermų žiaurumą bei remti kovą su gyvūnų kančia jose. Ši akcija – tai dosnių žmonių Kalėdinė dovana gyvūnams.


Ar padėsi sustabdyti žiaurumą, vykstantį foie gras fermose?

Foie gras – vienas žiauriausiai išgaunamų produktų. Tam, kad šis prabangus delikatesas atsidurtų lėkštėje, milijonai paukščių turi patirti nesuvokiamą žiaurumą. Kelis kartus per dieną jiems į gerkles sugrūdamas vamzdis, kuriuo sumaitinamas per didelis kiekis maisto. Paukščiai taip peršeriami tam, kad jų kepenys padidėtų 10 kartų. Taip pagamintas produktas vis dar parduodamas Lietuvoje.

Kaip sieksime sustabdyti foie gras pardavimus Lietuvoje?

1. Prisijungę prie kovos už gyvūnus, Jūs tiesiogiai padėsite keisti visuomenės požiūrį į šį produktą.

2. Kartu skatinsime verslus atsisakyti foie gras – Jūsų reguliari parama užtikrins, kad turėsime pakankamai resursų ir kartu nepasiduosime tol, kol Lietuvoje bus pardavinėjamas foie gras.

D.U.K

Kodėl neatskleidžiate filantropų vardų?
Žmonės, nevyriausybinėms organizacijoms skiriantys didesnę paramą, nori patys pasirinkti, kurias organizacijas paremti. Vengdami begalės laiškų su prašymais remti iš įvairių organizacijų, dažniausiai jie nusprendžia likti anonimais.

Taip pat organizacijos neatskleidžia ir kitų jas parėmusių asmenų tapatybės, nepriklausomai nuo sumos.

Jei ateityje norėsiu atšaukti kasmėnesinę paramą, kaip galėsiu tai padaryti?
Paramą galima atšaukti bet kuriuo metu. Tiesiog parašykite mums į info@tustinarvai.lt, kad norite tai padaryti ir Jūsų parama bus sustabdyta.

Neturiu pinigų, kaip galiu prisidėti?
Jeigu nori prisidėti prie šios akcijos, pasidalink ja su draugais. Taip pat gali paprašyti Kalėdinės dovanos - tegu Jus norintys apdovanoti žmonės tampa gyvūnų herojais!

Kovą už gyvūnus remia

Darius: Kalbant apie gyvūnų gerovę jau kuris laikas nebe apsiriboju tik augintiniais - katėmis ir šunimis. Vis daugiau susimąstau apie tuos, kurie gyvena fermose. Tuščių narvų paviešinti tyrimai tik dar labiau atkreipė mano dėmesį. Remdamas Tuščius narvus džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie geresnio pasaulio gyvūnams kūrimo.
Agnė: Man sunku nusisukti, kai matau begalinį kenčiančių gyvūnų skausmą, naikinamą gamtą ir įstatymus, pilnus trūkumų. Per žinias pamačiau Tuščių narvų medžiagą apie narvuose kankinamus gyvūnus ir nusprendžiau, kad ir aš turiu kažką dėl to padaryti. Todėl pradėjau remti Tuščius narvus kas mėnesį. Man tai tik keli eurai, bet gyvūnams jie gali reikšti gyvenimą.

Všį „Tušti narvai“
Ceikinių g. 3-4
+370 689 29488

Dziękujemy!

Dziękujemy Ci że z nami jesteś!

Twoje wsparcie umożliwia nam skuteczną walkę z cierpieniem zwierząt.

Razem odeślemy futro do historii! Powiedz innym, że sprzeciwiasz się temu okrucieństwu, udostępnij naszą zbiórkę na facebooku.

Ok, zamknij