Paaukok

1.2 % parama nuo gyventojų pajamų mokesčio

Vienas paprasčiausių būdų padėti gyvūnams – skirti jiems 1.2 % gyventojų pajamų mokesčio.

„Tuščių narvų“ neremia valstybė, todėl tik Jūsų parama užtikrina, kad organizacija gali vykdyti veiklą.

Formą paramos skyrimui galite pildyti iki š. m. gegužės mėn. 1 d. Kad Jūsų 1.2 % GPM tikrai nukeliautų tam, kam norite juos skirti, nepamirškite deklaruoti pajamų.

1. Paprasčiausias būdas - užpildyti FR0512_4 formą internetu. Naudojantis savo internetinės bankininkystės sąskaita, reikia prisijungti prie Valsybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpildyti FR0512_4 formą. Prisijungimo būdus rasite čia. Prisijungę, kairėje puslapio pusėje spauskite „Pildyti formą“ ir iš dažniausiai pildomų formų sąrašo pasirinkite „Prašymas skirti paramą“. Tada pasirinkite pildyti formą tiesiogiai portale (spauskite ant gaublio ženklo). Pildymo instrukcija pateikta žemiau.

2. Antras būdas - užpildykite atspausdintą FR0512(4) (spausdinkite tik pirmą puslapį) formą ranka ir įdėkite ją į paprastą voką. Visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos ir „Tušti narvai“ duomenys pateikti žemiau. Užklijuotą voką nuneškite į savo miesto VMI arba nusiųskite adresu:

Deklaracijų Tvarkymo Skyrius
Druskininkų VMI
Neravų g. 8
Neravų kaimas
Druskininkai LT – 66402

Formos pildymui reikalinga informacija (pagal formos langelių numeraciją):
(pildyti didžiosiomis raidėmis)
1 – įrašykite savo asmens kodą
2 – įrašykite savo telefono numerį (kodą ir numerį)
3V – įrašykite savo vardą
3P – įrašykite pavardę
4 – įrašykite savo gyvenamąją vietą (miestas, gatvė, namo nr., buto nr.)
5 – įrašykite mokestinį laikotarpį (2019)
6S – uždėkite kryželį
6A – nepildyti
7S; 7A – pažymėti kryželiu priklausomai nuo asmeninio pasirinkimo (daugiau apie paramą politinėms partijoms skaitykite formos pildymo instrukcijoje VMI svetainėje)
9S; 9A – pažymėti kryželiu priklausomai nuo asmeninio pasirinkimo (daugiau apie paramą profesinėms sąjungoms skaitykite formos pildymo instrukcijoje VMI svetainėje)
E1 – įrašykite 2
E2 – įrašykite paramos gavėjo (mūsų įstaigos) įmonės kodą: 303294492
E3 – įrašykite mokesčio dalies paskirtį – PARAMA VEIKLAI
E4 – įrašykite 1,20 (ar kitą dalį, jei skiriate kelioms organizacijoms, tačiau verta atsiminti, kad jeigu savo 1.2% išskirstysite ir paramos suma bus mažesnė nei 3 eurai, ji nebus pervedama niekam, tad geriau pasitikrinti, kokia Jūsų 1.2% GPM suma ir paskaičiuoti, ar išskirsčius kelioms organizacijoms, ji nebus mažesnė nei 3 eurai organizacijai)
E5 – turi būti užpildomas, jei pajamų mokesčio dalį pageidaujate skirti ilgiau kaip vienerius metus. Tokiu atveju E5 laukelyje turi būti įrašomi laikotarpio pabaigos metai, t.y. paskutinis mokestinis laikotarpis, kurio pajamų mokesčio dalį prašoma pervesti. E5 laukelyje įrašomas laikotarpis neturi būti ilgesnis kaip 5 metai, pradedant skaičiuoti nuo prašymo 5 laukelyje nurodytų metų. Pavyzdžiui, siekiant paskirti 2019, 2020, 2021, 2022 ir 2023 m. mokestinių laikotarpių pajamų mokesčio dalį, pakaks pateikti tik vieną šių metų prašymą, kurio E5 laukelyje yra įrašyti 2021 m. Atsižvelgiant į tokį prašymą, pajamų mokesčio dalis bus pervesta automatiškai už 2019, 2020, 2021, 2022 ir 2023 m. mokestinį laikotarpį, todėl už 2020–2023 m. laikotarpį prašymų jums teikti nereikės. Būsime labai dėkingi, jeigu laukelyje E5 įrašysite 2023.

Formos apačioje pasirašykite ir įrašykite savo vardą bei pavardę.
Daugiau informacijos apie 1.2 % GPM skyrimą galite rasti VMI svetainėje.
Jei reikia pagalbos pildant formą, susisiekite su mumis info@tustinarvai.lt ir Jums patarsime arba atsiųsime užpildytą formą, kurią reikės TIK pasirašyti.

Organizacijos „Tušti narvai“ rekvizitai:
Gavėjo pavadinimas: VšĮ „Tušti narvai“
A/s: LT54 7300 0101 3895 7307
Bankas: Swedbank (SWIFT: HABALT22)
Įmonės kodas: 303294492
Mokėjimo paskirtis: Parama

Valstybinė mokesčių inspekcija mums neteikia informacijos ir duomenų apie asmenis, skyrusius paramą. Labai norėtume asmeniškai padėkoti kiekvienam, kuris skiria paramą, tad, jei prisidėjote, kviečiame parašyti mums info@tustinarvai.lt ir prisistatyti.

Dėkojame už Jūsų paramą ir gerumą!